Navigate (7.x-1.0-rc1) - en to nn translation catalogue (9 entries)

en: Search
nn: Søk

en: None
nn: Ingen

en: Parent item
nn: Overordna element

en: All
nn: Alle

en: Custom
nn: Tilpassa

en: Users
nn: Brukarar

en: Search content
nn: Søk i innhald

en: User autocomplete
nn: Fullfør automatisk

en: administer permissions
nn: administrer tilgang
