Navigate (7.x-1.0-rc1) - en to oc translation catalogue (16 entries)

en: Search
oc: Recercar

en: None
oc: Pas cap

en: Add
oc: Apondre

en: Menu
oc: Menú

en: Parent item
oc: Element parent

en: All
oc: Tot

en: Custom
oc: Personalizat

en: Load
oc: Cargar

en: Users
oc: Utilizaires

en: Defaults
oc: Paramètres per defaut

en: Full
oc: Complet

en: Search users
oc: Recercar d'utilizaires

en: Search content
oc: Recercar dins lo contengut

en: Navigate
oc: Navigar

en: User autocomplete
oc: Picada semi-automatica dels noms d'utilizaire

en: administer permissions
oc: administrar los dreches d'accès
