Navigate (7.x-1.0-rc1) - en to ps translation catalogue (8 entries)

en: Search
ps: لټون

en: None
ps: هېڅ يو

en: Add
ps: زیاتول

en: Menu
ps: غورنۍ

en: Parent item
ps: پلرين توک

en: All
ps: ټول

en: Custom
ps: خپلېخوښه

en: Users
ps: غړي
