Navigate (7.x-1.0-rc1) - en to ro translation catalogue (16 entries)

en: Search
ro: Căutare

en: None
ro: Nimic

en: Add
ro: Adaugă

en: Menu
ro: Meniu

en: Parent item
ro: Articol părinte

en: All
ro: Toate

en: Custom
ro: Personalizat

en: Load
ro: Încarcă

en: Users
ro: Utilizatori

en: Defaults
ro: Implicite

en: Full
ro: Complet

en: Search users
ro: Căutare utilizatori

en: Search content
ro: Căutare conţinut

en: Favorites
ro: Favorite

en: User autocomplete
ro: Completare automată nume cont

en: administer permissions
ro: administrare permisiuni
