Navigate (7.x-1.0-rc1) - en to sk translation catalogue (19 entries)

en: Search
sk: Vyhľadávanie

en: None
sk: Žiadne

en: Add
sk: Pridať

en: Parent item
sk: Nadradená položka

en: All
sk: Všetky

en: Custom
sk: Vlastná

en: Load
sk: Načítať

en: Users
sk: Používatelia

en: Defaults
sk: Predvolené

en: Full
sk: Plný

en: Search users
sk: Vyhľadávanie používateľov

en: Search content
sk: Hľadať obsah

en: Adds a framework for supplying navigation tools to Drupal
sk: Pridáva framework pre podporu navigačných nástrojov pre Drupal

en: Adds a Navigate widget for adding custom html / php code.
sk: Pridáva k modulu Navigate nástroj na vkladanie html/php kódu.

en: Adds a favorites widget to the Navigate module
sk: Pridáva nástroj na vytváranie záložiek k modulu Navigate

en: Adds a Navigate widget for displaying a menu tree.
sk: Pridáva k modulu Navigate nástroj na zobrazenie stromu ponuky.

en: Adds a search widget to the Navigate module
sk: Pridáva nástroj na vyhľadávanie k modulu Navigate.

en: User autocomplete
sk: Automatické dokončovanie používateľského mena

en: administer permissions
sk: administrácia oprávnení
