Navigate (7.x-1.0-rc1) - en to th translation catalogue (8 entries)

en: Search
th: ค้นหา

en: None
th: ไม่มี

en: Add
th: เพิ่ม

en: Menu
th: เมนู

en: Parent item
th: เมนูหลักของเมนูย่อยนี้

en: All
th: ทั้งหมด

en: Custom
th: กำหนดเอง

en: administer permissions
th: จัดการสิทธิ์
