Navigate (7.x-1.0) - en to af translation catalogue (9 entries)

en: Search
af: Soek

en: None
af: Geen

en: Add
af: Voeg by

en: Parent item
af: Voorganger-item.

en: All
af: Alle

en: Load
af: Laai

en: Users
af: Gebruikers

en: Search users
af: Soek gebruikers

en: administer permissions
af: administreer regte
