Navigate (7.x-1.0) - en to be translation catalogue (12 entries)

en: Search
be: Пошук

en: None
be: Аніводны(ая)

en: Add
be: Дадаць

en: Menu
be: Меню

en: Parent item
be: Бацькоўскі элемент

en: All
be: Усе

en: Custom
be: Паводле настроек

en: Users
be: Карыстальнікі

en: Defaults
be: Прадвызначаныя

en: Search users
be: Пошук карыстальнікаў

en: Set
be: Устанавіць

en: User autocomplete
be: Аўтазапаўненне карыстальніка
