Navigate (7.x-1.0) - en to bn translation catalogue (6 entries)

en: Search
bn: অনুসন্ধান

en: None
bn: একটিও নয়

en: Add
bn: যুক্ত কর

en: Menu
bn: মেনু

en: All
bn: সমস্ত

en: Users
bn: ব্যবহারকারীবৃন্দ
