Navigate (7.x-1.0) - en to ca translation catalogue (16 entries)

en: Search
ca: Cerca

en: None
ca: Cap

en: Add
ca: Afegeix

en: Menu
ca: Menú

en: Parent item
ca: Element pare

en: All
ca: Tot

en: Custom
ca: Personalitzat

en: Load
ca: Càrrega

en: Users
ca: Usuaris

en: Defaults
ca: Per defecte

en: Full
ca: Complet

en: Unset
ca: Desactivat

en: Search users
ca: Cerca usuaris

en: Search content
ca: Cerca contingut

en: User autocomplete
ca: Autocomplert per usuari

en: administer permissions
ca: administra els permisos
