Navigate (7.x-1.0) - en to dz translation catalogue (8 entries)

en: Search
dz: འཚོལ་ཞིབ།

en: Menu
dz: དཀར་ཆག་

en: Parent item
dz: རྩ་ལག་རྣམ་གྲངས།

en: Custom
dz: སྲོལ་སྒྲིག་

en: Users
dz: ལག་ལེན་པ་ཚུ་

en: Search users
dz: ལག་ལེན་པ་ཁ་སྐོང་རྐྱབ་

en: Search content
dz: ནང་དོན་འཚོལ་ཞིབ་འབད་

en: User autocomplete
dz: ལག་ལེན་པའི་རང་བཞིན་ཡོངས་སྒྲུབ་
