Navigate (7.x-1.0) - en to el translation catalogue (14 entries)

en: Search
el: Αναζήτηση

en: None
el: Κανένα

en: Add
el: Προσθήκη

en: Menu
el: Μενού

en: Parent item
el: Γονικό στοιχείο

en: All
el: Όλες

en: Custom
el: Προσαρμοσμένο

en: Users
el: Χρήστες

en: Defaults
el: Προεπιλεγμένα

en: Full
el: Πλήρες

en: Search users
el: Αναζήτηση μελών

en: Search content
el: Αναζήτηση ύλης

en: User autocomplete
el: Αυτόματη συμπλήρωση χρήστη

en: administer permissions
el: διαχείριση αδειών
