Navigate (7.x-1.0) - en to eu translation catalogue (14 entries)

en: Search
eu: Bilatu

en: None
eu: Bat ere ez

en: Add
eu: Gehitu

en: Menu
eu: Menua

en: Parent item
eu: Elementu gurasoa

en: All
eu: Guztiak

en: Custom
eu: Pertsonalizatua

en: Load
eu: Kargatu

en: Users
eu: Erabiltzaileak

en: Defaults
eu: Lehenetsia

en: Full
eu: Osoa

en: Search users
eu: Erabiltzaileak bilatu

en: User autocomplete
eu: Erabiltzaile auto-osaketa

en: administer permissions
eu: baimenak administratu
