Navigate (7.x-1.0) - en to hr translation catalogue (13 entries)

en: Search
hr: Pretraga

en: None
hr: Nema

en: Add
hr: Dodaj

en: Menu
hr: Izbornik

en: Parent item
hr: Nadređena stavka

en: All
hr: Svi

en: Custom
hr: Prilagođeno

en: Load
hr: Učitaj

en: Users
hr: Korisnici

en: Defaults
hr: Zadane vrijednosti

en: Search users
hr: Pretraži korisnike

en: User autocomplete
hr: Samodovršetak korisnika

en: administer permissions
hr: administriraj dopuštenja
