Navigate (7.x-1.0) - en to hu translation catalogue (18 entries)

en: Search
hu: Keresés

en: None
hu: Nincs

en: Add
hu: Hozzáadás

en: Menu
hu: Menü

en: Parent item
hu: Szülő elem

en: All
hu: Mind

en: Custom
hu: Egyéni

en: Load
hu: Betöltés

en: Users
hu: Felhasználók

en: Defaults
hu: Alapértelmezések

en: Full
hu: Teljes

en: Search users
hu: Felhasználó keresése

en: Set
hu: Beállítás

en: Search content
hu: Tartalmak keresése

en: Favorites
hu: Kedvencek

en: Welcome to Navigate
hu: Üdvözlet a <em>Navigate</em> modulban!

en: User autocomplete
hu: Felhasználói adatok automatikus kiegészítése

en: administer permissions
hu: jogosultságok szerkesztése
