Navigate (7.x-1.0) - en to jv translation catalogue (8 entries)

en: Search
jv: Goléki

en: None
jv: Nihil

en: Add
jv: Tambah

en: Parent item
jv: Item indhukan

en: All
jv: Kabèh

en: Custom
jv: Kostum

en: Users
jv: Panganggo

en: User autocomplete
jv: Panganggo otomatis lengkap
