Navigate (7.x-1.0) - en to lv translation catalogue (14 entries)

en: Search
lv: Meklēt

en: None
lv: Nav

en: Add
lv: Pievienot

en: Menu
lv: Izvēlne

en: Parent item
lv: Vecāka elements

en: All
lv: Visi

en: Custom
lv: Pielāgots

en: Users
lv: Lietotāji

en: Defaults
lv: Noklusējumi

en: Full
lv: Pilns

en: Search users
lv: Meklē lietotājus

en: Search content
lv: Meklēt saturu

en: User autocomplete
lv: Lietotāja autoaizpilde

en: administer permissions
lv: pārvaldīt atļaujas
