Navigate (7.x-1.0) - en to mk translation catalogue (6 entries)

en: Search
mk: Барање

en: Add
mk: Додај

en: Users
mk: Корисници

en: Search users
mk: Пребарување корисници

en: Search content
mk: Пребарување за содржина

en: User autocomplete
mk: Автом. довршување корисници
