Navigate (7.x-1.0) - en to ru translation catalogue (18 entries)

en: Search
ru: Поиск

en: None
ru: Нет

en: Add
ru: Добавить

en: Menu
ru: Меню

en: Parent item
ru: Родитель

en: All
ru: Все

en: Custom
ru: Собственная

en: Load
ru: Загрузить

en: Users
ru: Пользователи

en: Defaults
ru: По умолчанию

en: Full
ru: Полный

en: Unset
ru: Возрат в исходное состояние

en: Search users
ru: Поиск пользователей

en: Search content
ru: Поиск по содержанию

en: Favorites
ru: Избранное

en: Quick
ru: Быстрое

en: User autocomplete
ru: Автозаполнение пользователя

en: administer permissions
ru: управление правами
