Navigate (7.x-1.0) - en to sl translation catalogue (10 entries)

en: Search
sl: Išči

en: None
sl: Brez

en: Add
sl: Dodaj

en: Menu
sl: Meni

en: Parent item
sl: Starševski element

en: All
sl: Vsi

en: Custom
sl: Prilagojeno

en: Users
sl: Uporabniki

en: User autocomplete
sl: Avtomatično dopolni uporabnike

en: administer permissions
sl: upravljaj pravice
