Navigate (7.x-1.0) - en to sv translation catalogue (16 entries)

en: Search
sv: Sök

en: None
sv: Ingen

en: Add
sv: Lägg till

en: Menu
sv: Meny

en: Parent item
sv: Ovanliggande val

en: All
sv: Alla

en: Custom
sv: Anpassad

en: Load
sv: Ladda

en: Users
sv: Användare

en: Defaults
sv: Förvalt

en: Full
sv: Fullständig

en: Search users
sv: Sök användare

en: Set
sv: Uppsättning

en: Search content
sv: Söka efter innehåll

en: User autocomplete
sv: Automatisk ifyllning av användarnamn

en: administer permissions
sv: administrera behörigheter
