Navigate (7.x-1.0) - en to uk translation catalogue (21 entries)

en: Search
uk: Пошук

en: None
uk: Немає

en: Add
uk: Додати

en: Menu
uk: Меню

en: Parent item
uk: Батьківський пункт

en: All
uk: Все

en: Custom
uk: Власний

en: Load
uk: Завантажити

en: Users
uk: Користувачі

en: Defaults
uk: Умовчання

en: Full
uk: Повністю

en: Unset
uk: Вимкнено

en: Search users
uk: Шукати користувачів

en: Set
uk: Встановлення

en: Search content
uk: Пошук за вмістом

en: Favorites
uk: Вибране

en: Add widgets
uk: Додати віджети

en: Navigate
uk: Навігація

en: Quick
uk: Швидко

en: User autocomplete
uk: Автодоповнення користувача

en: administer permissions
uk: керування повноваженнями
