Navigate (7.x-1.0) - en to vi translation catalogue (15 entries)

en: Search
vi: Tìm kiếm

en: None
vi: Không có

en: Add
vi: Thêm

en: Parent item
vi: Phần tử cha

en: All
vi: Tất cả

en: Custom
vi: Tùy chỉnh

en: Load
vi: Nạp

en: Users
vi: Người dùng

en: Defaults
vi: Các mặc định

en: Full
vi: Đầy đủ

en: Unset
vi: Bỏ đặt

en: Search users
vi: Tìm kiếm người dùng

en: Search content
vi: Tìm kiếm nội dung

en: User autocomplete
vi: Tự động điền nốt tên người dùng

en: administer permissions
vi: quản trị quyền
