Navigate (7.x-1.1) - en to az translation catalogue (10 entries)

en: Search
az: Axtarış

en: None
az: Yoxdur

en: Add
az: Əlavə et

en: Menu
az: Menyu

en: Parent item
az: Valideyn element

en: All
az: Hammısı

en: Custom
az: Seçilmiş

en: Users
az: İstifadəçilər

en: Defaults
az: Defoltlar

en: Full
az: Tam
