Navigate (7.x-1.1) - en to cs translation catalogue (12 entries)

en: Search
cs: Hledat

en: None
cs: Žádné

en: Add
cs: Přidat

en: Parent item
cs: Nadřazená položka

en: All
cs: Vše

en: Custom
cs: Vlastní

en: Load
cs: Načíst

en: Users
cs: Uživatelé

en: Defaults
cs: Výchozí hodnoty

en: Full
cs: Celé

en: User autocomplete
cs: Automatické dokončování uživatelského jména

en: administer permissions
cs: administrace oprávnění
