Navigate (7.x-1.1) - en to eo translation catalogue (13 entries)

en: Search
eo: Serĉu

en: None
eo: Neniu

en: Add
eo: Aldonu

en: Menu
eo: Menuo

en: Parent item
eo: Patra ero

en: All
eo: Ĉiuj

en: Custom
eo: Propra

en: Users
eo: Uzantoj

en: Full
eo: Kompleta

en: Search users
eo: Serĉu uzantojn

en: Search content
eo: Serĉi enhavon

en: User autocomplete
eo: Aŭtomata plenigo de uzanto

en: administer permissions
eo: administri permesojn
