Navigate (7.x-1.1) - en to et translation catalogue (17 entries)

en: Search
et: Otsing

en: None
et: Puudub

en: Add
et: Lisa

en: Menu
et: Menüü

en: Parent item
et: Vanemelement

en: All
et: Kõik

en: Custom
et: Kohandatud

en: Load
et: Laadi

en: Users
et: Kasutajad

en: Defaults
et: Vaikesätted

en: Full
et: Täielik

en: Unset
et: Määramata

en: Search users
et: Otsi kasutajaid

en: Set
et: Vali

en: Search content
et: Otsi sisust

en: User autocomplete
et: Kasutajanime automaatlõpetus

en: administer permissions
et: õiguste haldamine
