Navigate (7.x-1.1) - en to fil translation catalogue (5 entries)

en: Search
fil: Hanapin

en: Add
fil: Idagdag

en: All
fil: Lahat

en: Users
fil: Mga tagagamit

en: administer permissions
fil: mangasiwa ng mga pahintulot
