Navigate (7.x-1.1) - en to gl translation catalogue (16 entries)

en: Search
gl: Buscar

en: None
gl: Ningún

en: Add
gl: Engadir

en: Menu
gl: Menú

en: Parent item
gl: Elemento ascendente

en: All
gl: Todo

en: Custom
gl: Personalizado

en: Load
gl: Cargar

en: Users
gl: Usuarios

en: Defaults
gl: Predeterminados

en: Full
gl: Completo

en: Search users
gl: Buscar usuarios

en: Search content
gl: Buscar contido

en: Favorites
gl: Favoritos

en: User autocomplete
gl: Autocompletado de usuario

en: administer permissions
gl: administrar permisos
