Navigate (7.x-1.1) - en to gu translation catalogue (5 entries)

en: Search
gu: શોધ

en: None
gu: એકે નહિ

en: Add
gu: ઉમેરો

en: All
gu: બધા

en: Users
gu: વપરાશકર્તાઓ
