Navigate (7.x-1.1) - en to he translation catalogue (12 entries)

en: Search
he: חיפוש

en: None
he: ללא

en: Add
he: הוספה

en: Menu
he: תפריט

en: Parent item
he: שורת אב

en: All
he: הכל

en: Custom
he: מותאם

en: Users
he: חברי האתר

en: Defaults
he: ברירות מחדל

en: Full
he: מלא

en: User autocomplete
he: השלמה אוטומטית של שם משתמש

en: administer permissions
he: נהל הרשאות
