Navigate (7.x-1.1) - en to hi translation catalogue (10 entries)

en: Search
hi: खोज

en: None
hi: कोई नहीं

en: Add
hi: जोड़ें

en: Menu
hi: सूची

en: Parent item
hi: मूल जनक वस्तु

en: All
hi: सभी

en: Custom
hi: मनपसंद

en: Users
hi: प्रयोक्ता

en: Full
hi: पूरा

en: User autocomplete
hi: सदस्य स्वयंजानकारी सुविधा
