Navigate (7.x-1.1) - en to kk translation catalogue (9 entries)

en: Search
kk: Іздестіру

en: None
kk: Ешқайсысы

en: Menu
kk: Мәзір

en: Parent item
kk: Басты элемент

en: All
kk: Барлық

en: Custom
kk: Өзгертпелі

en: Users
kk: Пайдаланушылар

en: User autocomplete
kk: Қолданушыны өздігінен толтыру

en: administer permissions
kk: құқықтырды басқару
