Navigate (7.x-1.1) - en to kn translation catalogue (13 entries)

en: Search
kn: ಹುಡುಕು

en: None
kn: ಯಾವುದೂ ಇಲ್ಲ

en: Add
kn: ಸೇರಿಸು

en: Menu
kn: ಮೆನು

en: All
kn: ಎಲ್ಲಾ

en: Custom
kn: ಇಚ್ಛೆಯ

en: Load
kn: ಲೋಡ್

en: Users
kn: ಬಳಕೆದಾರರು

en: Defaults
kn: ಡೀಫಾಲ್ಟುಗಳು

en: Full
kn: ಸಂಪೂರ್ಣ

en: Unset
kn: ಹೊಂದಿಸಿಲ್ಲದ್ದು

en: Set
kn: ಸೆಟ್

en: Favorites
kn: ಅಚ್ಚುಮೆಚ್ಚಿನವು
