Navigate (7.x-1.1) - en to mn translation catalogue (7 entries)

en: Search
mn: Хайх

en: None
mn: Байхгүй

en: Add
mn: Нэмэх

en: Menu
mn: Цэс

en: Parent item
mn: Дээд төвшний зүйл

en: All
mn: Бүгд

en: Users
mn: Хэрэглэгчид
