Navigate (7.x-1.1) - en to my translation catalogue (6 entries)

en: Search
my: ရှာရန်

en: None
my: တစ်ခုမှ မဟုတ်

en: Add
my: အသစ်ထပ်ပေါင်းပါ

en: Menu
my: မီနူး

en: Users
my: အသုံးပြုသူများ

en: Full
my: အပြည့်အစုံ
