Navigate (7.x-1.1) - en to no translation catalogue (14 entries)

en: Search
no: Søk

en: None
no: Ingen

en: Add
no: Legg til

en: Menu
no: Meny

en: Parent item
no: Overordnet element

en: All
no: Alle

en: Custom
no: Tilpasset

en: Load
no: Last inn

en: Users
no: Brukere

en: Defaults
no: Standardverdier

en: Search users
no: Søk brukere

en: Search content
no: Søk i innhold

en: User autocomplete
no: Fullfør automatisk

en: administer permissions
no: administrer tillatelser
