Navigate (7.x-1.1) - en to pl translation catalogue (15 entries)

en: Search
pl: Szukaj

en: None
pl: Brak

en: Add
pl: Dodaj

en: Parent item
pl: Element nadrzędny

en: All
pl: Wszystko

en: Custom
pl: Własne

en: Load
pl: Wczytaj

en: Users
pl: Użytkownicy

en: Defaults
pl: Domyślne

en: Full
pl: Pełny

en: Search users
pl: Szukaj użytkowników

en: Search content
pl: Przeszukaj zawartość

en: Favorites
pl: Ulubione

en: User autocomplete
pl: Automatyczne uzupełnianie nazw użytkowników

en: administer permissions
pl: administracja uprawnieniami
