Navigate (7.x-1.1) - en to pt translation catalogue (16 entries)

en: Search
pt: Buscar

en: None
pt: Nenhum

en: Add
pt: Adicionar

en: Parent item
pt: Item superior

en: All
pt: Tudo

en: Custom
pt: Personalizado

en: Load
pt: Carregar

en: Users
pt: Usuários

en: Defaults
pt: Padrões

en: Full
pt: Completo

en: Search users
pt: Buscar usuários

en: Set
pt: Definir

en: Search content
pt: Buscar conteúdo

en: Favorites
pt: Favoritos

en: User autocomplete
pt: Auto-completar de nome de usuário

en: administer permissions
pt: administrar permissões
