Navigate (7.x-1.1) - en to sq translation catalogue (9 entries)

en: Search
sq: Kërko

en: Menu
sq: Menuja

en: Parent item
sq: Zëri prind

en: All
sq: Të gjitha

en: Custom
sq: E personalizuar

en: Users
sq: Përdorues

en: Search users
sq: Kërko përdorues

en: Search content
sq: Kërko materiale

en: User autocomplete
sq: Plotësim automatik i përdoruesit
