Navigate (7.x-1.1) - en to ug translation catalogue (8 entries)

en: None
ug: يوق

en: Add
ug: قوشۇش

en: All
ug: ھەممە

en: Custom
ug: ئۆزى بەلگىلەش

en: Users
ug: ئىشلەتكۈچىلەر

en: Defaults
ug: سۈكۈت

en: Full
ug: تولۇق

en: HELP
ug: ياردەم
