Navigate (7.x-1.0) - en to fi translation catalogue (14 entries)

en: Search
fi: Etsi

en: None
fi: Ei mitään

en: Add
fi: Lisää

en: Menu
fi: Valikko

en: Parent item
fi: Yläkohta

en: All
fi: Kaikki

en: Custom
fi: Oma

en: Load
fi: Lataa

en: Users
fi: Käyttäjät

en: Defaults
fi: Oletusasetukset

en: Full
fi: Kokonainen

en: Search content
fi: Hae sisältöjä

en: User autocomplete
fi: Käyttäjän automaattinen täydennys

en: administer permissions
fi: käyttöoikeuksien ylläpito
