Navigate (7.x-1.0-rc1) - en to id translation catalogue (14 entries)

en: Search
id: Pencarian

en: None
id: Tiada

en: Add
id: Tambah

en: Parent item
id: Item induk

en: All
id: Semua

en: Custom
id: Tersuai

en: Load
id: Memuat

en: Users
id: Pengguna

en: Defaults
id: Bawaan

en: Full
id: Penuh

en: Search users
id: Pencarian pengguna

en: Search content
id: Mencari konten

en: User autocomplete
id: Autocomplete anggota

en: administer permissions
id: mengelola perijinan
