Navigate (7.x-1.0) - en to ka translation catalogue (9 entries)

en: Search
ka: ძიება

en: None
ka: არცერთი

en: Add
ka: დამატება

en: Menu
ka: მენიუ

en: Parent item
ka: მშობელი

en: All
ka: ყველა

en: Load
ka: ჩატვირთვა

en: Users
ka: მომხმარებლები

en: Full
ka: სრული
