Navigate (7.x-1.0-rc1) - en to tr translation catalogue (16 entries)

en: Search
tr: Ara

en: None
tr: Hiçbiri

en: Add
tr: Ekle

en: Menu
tr: Menü

en: Parent item
tr: Üst öğe

en: All
tr: Tümü

en: Custom
tr: Özel

en: Load
tr: Yükle

en: Users
tr: Kullanıcılar

en: Defaults
tr: Varsayılanlar

en: Full
tr: Tam

en: Search users
tr: Kullanıcıları ara

en: Search content
tr: İçeriği ara

en: Favorites
tr: Sık kullanılanlar

en: User autocomplete
tr: Kullanıcı otomatik tamamlama

en: administer permissions
tr: izinleri yönet
