Navigate (7.x-1.0) - en to ur translation catalogue (5 entries)

en: Search
ur: تلاش

en: None
ur: کوئی بھی نہیں

en: Add
ur: شامل کریں

en: Menu
ur: مینیو

en: Parent item
ur: پیرنٹ آئیٹم
