Nearby places search (7.x-1.1) - en to no translation catalogue (13 entries)

en: Search
no: Søk

en: Name
no: Navn

en: API Key
no: API-nøkkel

en: Address
no: Adresse

en: Store
no: Butikk

en: Other
no: Annet

en: Latitude
no: Breddegrad

en: Longitude
no: Lengdegrad

en: No results found
no: Ingen resultater funnet

en: Storage
no: Lagring

en: University
no: Universitet

en: Library
no: Bibliotek

en: Sorry, no results found.
no: Beklager, ingen resultater funnet.
