Nearby places search (7.x-1.2) - en to bo translation catalogue (5 entries)

en: Search
bo: འཚོལ

en: Name
bo: མིང

en: Address
bo: ས་གནས

en: Other
bo: གཞན

en: Storage
bo: གསོག་འཇོག
