Nearby places search (7.x-1.2) - en to cs translation catalogue (10 entries)

en: Search
cs: Hledat

en: Name
cs: Jméno

en: Address
cs: Adresa

en: Store
cs: Obchod

en: Other
cs: Jiné

en: Latitude
cs: Zeměpisná šířka

en: Longitude
cs: Zeměpisná délka

en: Storage
cs: Ukládání

en: Library
cs: Knihovna

en: Location Name
cs: Název místo
