Nearby places search (7.x-1.3) - en to it translation catalogue (10 entries)

en: Search
it: Cerca

en: Name
it: Nome

en: Address
it: Indirizzo

en: Store
it: Negozio

en: Other
it: Altro

en: Latitude
it: Latitudine

en: Longitude
it: Longitudine

en: Storage
it: Archiviazione

en: University
it: Università

en: Library
it: Biblioteca
